قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت دستگاه جوجه کشی | لیست قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت یک دستگاه جوجه کشی یکی از مهمترین فاکتور ها در خرید محسوب می شود . میتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که تعیین کننده ی قیمت دستگاه جوجه کشی است کیفیت قطعات به کار گرفته شده در دستگاه می باشد. استفاده از قطعات با کیفیت ، مونتاژ حرفه ای قطعات الکتریکی و … از مهمترین فاکتورهای تعیین قیمت دستگاه های جوجه کشی می باشد . 

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق با بیش از ربع قرن تجربه در تولید انواع دستگاه های جوجه کشی ، یکی از بزرگترین شرکت های تولید انواع دستگاه جوجه کشی و قطعات مربوطه در خاورمیانه می باشد . این شرکت با بهره گیری از قطعات بسیار با کیفیت سعی در ارائه ی محصولی بی نقص به بازار دارد تا کاربران را  از مشکلات ناشی از خرابی قطعات دستگاه برحضر دارد . استفاده از چنین قطعاتی بالطبع سبب افزایش قیمت دستگاه خواهد شد که با توجه به طول عمر بسیار بالای دستگاه های تولیدی این شرکت در مدت زمان کوتاهی ارزش واقعی کالا برای مصرف کنندگان نمایان خواهد شد . 

 

با کلیک بر روی اسامی دستگاه ها ، به صفحه ی معرفی دستگاه هدایت خواهید شد 

دستگاه جوجه کشی ارزان

عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه جوجه کشی دکتر قشلاق 🥇

با گشت و گذار در دنیای وب و سطح شهر دستگاه های جوجه کشی زیادی میتوان یافت اما مهم ترین عامل برای خرید دستگاه جوجه کشی مناسب بودن قیمت دستگاه میباشد. تولید کنندگان زیادی در ایران یافت میشود که به عنوان تولید کننده دستگاه های جوجه کشی هستند. اما چند تفاوت در میان محصولات تولید شده میباشد که مهم ترین انها قیمت دستگاه های جوجه کشی میباشد. در نظر داشته باشید عوامل زیادی بر روی قیمت ماشین های جوجه کشی تاثیر میگذارد که در ادامه به بررسی این عوامل میپردازیم :

عامل اول : بدنه دستگاه

یکی از مهمترین عواملی که بر قیمت دستگاه های جوجه کشی تاثیر میگذارد جنس بدنه دستگاه جوجه کشی میباشد. برخورداری از جنس پایین در بدنه باعث کاهش قیمت دستگاه میباشد. اما باید در نظر داشته باشید که کیفیت پایین بدنه باعث کاهش طول عمر دستگاه مبلاشد. برخودار بودن بدنه از آهن باعث زنگ زدگی و پوسیدگی به دلیل رطوبت میباشد. ماشین سازی دکتر قشلاق برای اولین بار در ایران اقدام به تولید دستگاه جوجه کشی با بدنه PVC کرده است. بدنه PVC به هیچ عنوان در مقابل رطوبت و آب دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشده و کاملا به صورت انتی باکتریال طراحی شده است. در نظر داشته باشید بدنه  PVC در مقابل بدنه آهنی طول عمر بسیار بالایی داشته و میتواند بر روی قیمت دستگاه جوجه کشی تاثیر بگذارد.

گروه ماشین سازی دکتر قشلاق

عامل دوم : سنسور های تعبیه شده

دما و رطوبت یکی از مهمترین فاکتور های جوجه کشی موفق میباشد. به همین دلیل تنظیم کردن این دو فاکتور با استفاده از سنسور باید انجام گیرد. زیرا کاربر به صورت دستی قادر به اندازه گیری دقیق دما و رطوبت نمیباشد. وجود سنسور های SHT دومین عامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه جوجه کشی میباشد. زیرا سنسور های تعبیه شده در در دستگاه های جوجه کشی دکتر قشلاق از نوع SHT نسل سه بوده و از کیفیت و اندازه گیری بسیار دقیقی بهره مند میباشد. خطای اندازه گیری دما و رطوبت در سنسور SHT صفر بوده و به صورت کالیبره شده میباشند یعنی نیازی به کالیبره مجدد ندارد.

عامل سوم : موتور دستگاه

عمل چرخش در فرایند جوجه کشی در جوجه کشی طبیعی توسط پرنده انجام میگیرد. به همین دلیل چرخش تخم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. در نظر داشته باشید عمل چرخش در دستگاه های جوجه کشی نیز توسط موتور انجام میگیرد. برخی از تولید کنندگان ماشین های جوجه کشی برای چرخش تخم ها از موتور عادی استفاده میکنند. اما باید در نظر داشته باشید ضعیف بودن موتور میتواند باعث ایجاد شوک به تخم شده و حتی مرگ جوجه در داخل تخم شود. در نظر داشته باشید موتور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. به همین دلیل دستگاه های تولید شده توسط دکترقشلاق دارای موتور گیربکس دار بوده دارای چرخ دنده های فولادی میباشد. کارکرد این موتور کاملا استاندارد بوده و مخصوص صنعت جوجه کشی تولید شده است.

عامل چهارم : کیفیت و راندمان دستگاه

جوجه کشی موفق یکی مهم ترین خواسته های خریداران دستگاه های جوجه کشی میباشد. به همین دلیل داشتن راندمان بالا باعث میشود تا جوجه کشی موفق تری را تجربه کنید. در نظر داشته باشید داشتن بدنه استاندارد ، سنسور و . موتور و … عامل اصلی برای افزایش راندمان میباشد. به همین دلیل باید توجه کنید که کیفیت استاندارد میتواند یکی از عوامی باشد که بر روی قیمت ماشین های جوجه کشی تاثیر میگذارد.

 نتیجه گیری کلی

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق یکی از با سابقه ترین گروه های تولیدی در طراحی و تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی ، شترمرغی ، صنعتی و … میباشد. به همین دلیل دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط این شرکت دارای استاندارد های جهانی بوده و به عنوان برترین محصولات در صنعت جوجه کشی مورد استفاده قرار میگیرد. در نظر داشته باشید که قیمت دستگاه جوجه کشی به دلیل تورم بازار نیز بستگی داشته و قیمت مواد خام نیز میتواند تاثیر زیادی داشته باشد.