درباره ما

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق بزرگترین تولید کننده انواع تجهیزات و دستگاه جوجه کشی ، انواع مه ساز ، رطوبت ساز ، لوازم و تجهیزات سرمایش ، انواع هیتر در اندازه های متفاوت ، لوازم گرمایشی ، انواع آبسردکن ، یخ ساز ، شربت سرد کن ، شیر سرد کن ، یخ در بهشت ساز و … می باشد . دکتر قشلاق با بیش از ۲۶ سال تجربه در زمینه تولید انواع دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های خانگی و صنعتی و همچنین انواع تجهیزات و ابزار مرغداری به عنوان پرچمدار در ایران و خاورمیانه شناخته می شود . محصولات ارائه شده توسط صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر می باشند از این رو کاربر می تواند با خیالی راحت به بهره برداری از این محصولات بپردازد .

دستگاه ها و سایر محصولات طراحی و تولید شده در صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق با تکیه بر علم و تکنولوژی روز دنیا بوده و مطابق با استاندارد ها می باشد . دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که تمامی دستگاههای جوجه کشی عرضه شده در فروشگاه دکتر قشلاق، با الگو برداری از برترین محصولات تولید شده ی برند های معروف جهانی الگو برداری و طراحی شده است .از این رو در فروشگاه دکتر قشلاق سعی بر این شده که علاوه بر کیفیت و رعایت استاندارد ، عملکرد و مجهز بودن محصول نیز زیر ذره بین قرار داده شود .

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق در سال ۱۳۷۲ در مقیاس کوچک شروع به کار کرد . این واحد تولیدی از ابتدا در راستای کسب رضایت مشتری و با اتکا بر کارشناسان مجرب بر این شد که محصولات با کیفیت و پر بازدهی را وارد بازار نماید. با گذشت چندین سال تلاش و کوشش شبانه روزی ، دکتر قشلاق موفق شد در سال ۱۳۸۶ انواع ماشین آلات پیشرفته را وارد چرخه طراحی و تولید نماید و همین امر باعث شده تا دستگاه های عرضه شده با عنوان دکتر قشلاق با اتکا بر بروز ترین تکنولوژی روز برای مشتری فرستاده شود .

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق

برنامه ریزی های دقیق و همچنین مدیریت مناسب دکتر قشلاق همراه با تولید انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی و مهم تر از همه انواع تجهیزات و دستگاه جوجه کشی سبب شد  در سال ۱۳۹۵بتواند عنوان واحد برتر تولید کننده را به خود اختصاص دهد.

در واقع صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق با ایجاد تعداد زیادی موقعیت شغلی و همچنین با کسب رضایت کاربر به طور مکرر توسط در بازه های زمانی متفاوت توسط نهاد های دولتی جون وزارت معدن و تجارت ، خانه صنعت ، اتاق بازرگانی و … مورد تقدیر قرار گرفت .

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق دارای بخش های متفاوتی می باشد که هر کدام از آنها برای ارائه خدمات بهتر برای مشتری و کاربر در نظر گرفته شده است از جمله این بخش ها می توان به اتاق تبلیغات ، بخش فروش ، خدمات مشتری و گارانتی ، بخش کنترل کیفیت محصول ، بخش وسیع تحقیق و توسعه ، بخش اداری و بخش مالی اشاره کرد که هر کدام به نوعی عهدار مسئولیتی بزرگ بوده و در برجسته سازی نام و اعتبار صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق نقش بسزایی دارند.

شایان ذکر است که تمامی محصولات تولید شده در این کمپانی بزرگ از بخش کنترل کیفی عبور کرده و بار ها توسط کارشناسان مجرب مورد تست و سنجش قرار داده می شوند و در صورت تایید برچسپ کنترل شد، بر روی آنها قرار داده می شود و این در حالی است که اگر یکی از دستگاه های تولید شده دارای نقصی با اختلالی باشد بخش مربوطه اقدام به رفع ایراد کرده و مجدداً مورد وارد بخش کنترل کیفیت خواهد شد .

باید به این نکته هم توجه داشت که تمامی مواد اولیه برای ساخت انواع دستگاه ها از لحظه ورود به خط کارخانه ارزیابی و کنترل کیفیت می شوند . این پروسه تا قسمت بسته بندی ادامه پیدا می کند از این رو محصول ارسال شده برای مشتری در سلامت کامل و حداکثر کیفیت می باشد .

دستگاه جوجه کشی یکی از محصولات مهم و پرفروش این کمپانی بزرگ می باشد از این رو در ساخت آنها از بروز ترین تکنولوژی ، ابزار و تجهیزات استفاده شده است . ویژگی های بارزی که انواع ماشین جوجه کشی تولید شده توسط صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق را سایر نمونه های مشابه متمایز می کند استفاده از سنسور دقیق سوئیس ، هوش مصنوعی ، مونتاژ SMD ، موتور جوجه کشی خارجی انحصاری می باشند که باعث خلق نهایت راندمان و کیفیت شده است .

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق با بهره گیری از نیرو کار جوان و کارشناسان مجرب و همچنین با داشتن بیش از صد دفتر فعال در سراسر کشور به عنوان برترین تولید کننده انواع محصولات مرتبط با صنعت جوجه کشی در ایران و خاورمیانه می باشد .

شایان ذکر است که دکتر قشلاق تنها وارد کننده رسمی انواع دستگاه جوجه کشی آرکام ساخت کشور کره به ایران می باشد . دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که این کمپانی بزرگ با وارد کردن دستگاه های جوجه کشی برند معروف دنیا قصد دارد این زمینه را برای مشتری به وجود بیاورد تا وی با توجه به سرمایه ، فضا و بزرگی مقیاس فعالیتی خود بهترین انتخاب ممکن را به انجام برساند .

واردات دستگاه های کره ای به ایران باعث شده تا بررسی و الگو برداری های لازم از این محصولات به صورت کاملاً دقیق انجام شود از این رو تمامی دستگاه های نسل جدید تولید شده با نام دکتر قشلاق با پیروی از آخرین تغییرات و تحولات انجام شده در صنعت جوجه کشی بوده و از کیفیت طراحی و ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند .

این واحد تولیدی بزرگ کار خود را با تولید انواع ماشین جوجه کشی شروع کرد و اکنون با بیش از ۲۶ سال تجربه دست به طراحی و تولید انواع محصولات متنوع گرمایشی ، سرمایشی ، گلخانه ای ، برودتی ، سالن قارچ ، تجهیزات لبنیاتی زده است . گستردگی محصولات و همچنین کیفیت بالای آنها باعث شده تا صادرات آنها از کشور های مجاور فراتر رفته و بسیاری از کشورهای فرامنطقه را تحت سلطه خود قرار دهد و با محصولات مشابه خارجی به رقابت بپردازید .

از جمله محصولات پر فروش این کارخانه بزرگ عبارت اند از :

ابزار و تجهیزات مرغداری

انواع تجهیزات لازم و کاربردی مرغداری همانند آبخوری ، دانخوری در انواع اتوماتیک و غیر اتوماتیک ، انواع پرکن با توجه به نوع پرنده در ۳ نوع پرکن مرغ برای پرنده های متوسط، پرکن بلدرچین برای پرنده هایی با جثه کوچک و پرکن بوقلمون برای پرنده های بزرگ ، آب خوری نیپل ، دانخوری زنجیری و چندین مورد دیگر که هر کدام نقش بسزایی در زمینه نگهداری از انواع پرنده را بر عهده دارد .

دستگاه جوجه کشی

بسیاری از افرادی که با نام صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق به دلیل طراحی و ساخت انواع دستگاه جوجه کشی پیشرفته و پر بازده آشنا هستند . شایان ذکر است که این گروه بزرگ انواع دستگاه جوجه کشی ارزان ، خانگی ، صنعتی ، اتوماتیک و همچنین شترمرغی را به بازار عرضه می کند . توجه داشته باشید که انواع ماشین های جوجه کشی اتوماتیک تولید شده در این کمپانی بزرگ علاوه بر ایران به بسیاری از کشور های خارجی مانند آفرقا و حتی به بسیاری از کشور های اروپایی صادر می شوند . از ویژگی های بارزی که این دستگاه را در میان فعالیت صاحب نظر در زمینه جوجه کشی و همچنین آماتور ها محبوب کرده است امکان کاربری آسان حتی برای کسانی که فاقد تجربه بوده و برای اولین بار قصد بهره گیری از دستگاه را دارند و مهم تر از همه راندمان بالای جوجه کشی می باشد . امکان بهره گیری از باتری ماشین در صورت قطع شدن برق و همچنین بهره گیری از سنسور SHT SENSIRION ساخت کشور سوئیس از دیگر ویژگی های برجسته دستگاه جوجه کشی دکتر قشلاق می باشد .

گروه صنعتی دکتر قشلاق

انواع لوازم گلخانه ای

تامین گرمای لازم برای انواع گلخانه ها و مکان هایی که در آنها انواع گیاهان و گل ها پرورش داده میشوند نیازمند تجهیزات و امکانات خاص می باشد . صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق تولید کننده انواع گوناگونی از محصولات در این زمینه نیز ورود کرده و به طراحی و ساخت انواع هیتر یا همان بخاری گلخانه ای پرداخداته است .کیفیت بالا و عمر طولانی این محصولات باعث شده تا بازار فروش آنها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و همین امر باعث شده تا این محصول در ظرفیت و انواع مختلفی در این کارخانه تولید شده و به بازار عرضه شود .

تمامی مراحل طراحی این محصول و الگو برداری های لازم از با توجه به نمونه محصولات اسپانیایی انجام شده است و به همین دلیل گرمای تولید شده توسط هیتر دکتر قشلاق بدون وارد کردن کوچک ترین آسیب یا تغییر در گلخانه تنها باعث بالا رفتن دما خواهد شد . باید به این نکته نیز توجه داشت که کارکرد بخاری گلخانه ای دکتر قشلاق بی نیاز به دخالت دست بوده و به صورت خودکار می باشد . یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول که علت تمایز آن با بسیاری از نمونه های عرضه شده در بازار میباشد بهره گیری از ۴ لایه امنیتی در آن است که باعث شده در صورت بروز مشکل در کارکرد محصول و یا نوسان برق ، دستگاه به صورت اتوماتیک بدون خراب شدن و یا ایجاد هر گونه خطر خاموش شود .

تولید کننده انواع رطوبت ساز

یکی دیگر از محصولات پرکاربردی که در خط تولید صنایع ماشین ساز دکتر قشلاق مونتاژ و تولید می شود انواع مهساز و مه پاش در ظرفیت های متنوع می باشد . از این وسیله برای تامین رطوبت مکان های چون سالن پرورش قارچ (انواع قارچ دکمه ای – شی تاکه – صرفی) ، مرغداری ها ، سالن پرورش انواع پرنده ها و … استفاده می شود . شما می توانید با استفاده از یک مه پاش که به سنسور کنترل رطوبت متصل شده است رطوبت محیط مورد نظر خود را بر روی میزان دلخواه تنظیم کنید . علاوه بر این از دستگاه رطوبت ساز در اماکنی مانند رستوران ها ، کافی شاپ ها ، گاوداری ها ، فروشگاه های بزرگ و …بهره گیری می شود . صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق یکی از بزرگترین تولید کننده های مه پاش و رطوبت ساز در ظرفیت های متنوع و انواع مه ساز التراسونیک در ایران می باشد .

عرضه کننده انواع شیرسردکن

دکتر قشلاق مخزن های مخصوص نگهداری شیر و همچنین انواع دستگاه های شیر سرد کن تولید می کند که از آنها در فروشگاه های لبنیاتی بزرگ و کوچک به فراوانی استفاده می شود . شیر سرد کن های دکتر قشلاق در ظرفیت های ۱ تن ، ۲ تن ، ۵ تن و نهایتاً ۱۰ تن می باشد . علاوه بر این انواع ظرف های مخصوص نگهداری و حمل شیر به همراه سایر تجهیزات لبنیاتی توسط این کمپانی بزرگ به بازار عرضه می شود .

ابزار و تجهیزات پرورش قارچ

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق پیشینه طولانی در زمینه فروش بذر قارچ خوراکی در انواع مختلف صدفی ، دکمه ای ، شیتاکه و همچنین کمپوست آماده در ایران دارد . بعد از گذشت سالیان شما عزیزان هم اکنون همچون گذشته می توانید ممتازترین نوع بذر و محصولات مختلف چون خاک پوششی ، پیت ماس قارچ خوراکی را از دکتر قشلاق تهیه نمایید و با خیالی آسوده مورد استفاده قرار دهید . علاوه بر موارد نام برده قسم های پلیت ، تیوب ویژه برای تولید بذر قارچ های متنوع توسط این کمپانی بزرگ عرضه می شود .

عرضه لوازم رستورانی و انواع یخساز ها

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق با بیش از ربع قرن تجربه عرضه کننده انواع دستگاه یخ خرد کن ، برفک ساز و یخساز پولکی می باشد .دکتر قشلاق سال های زیادی در زمینه واردات انواع یخساز های ساخت ایتالیا به همراه انواع گوناگونی از قهوه ساز های پیشرفته و همچنین اسپرسو ساز های ایتالیایی مخصوص کافه و رستوران فعالیت می کند . از دیگر محصولات وارد شده توسط صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق می توان به یخ در بهشت ساز ها در اندازه مختلف ، شربت سرد کن ، دوغ سرد کن ، دستگاه دوغ کفی به همراه دیگر تجهیزات و ابزارهای مخصوص کافه و رستوران اشاره کرد . تمامی محصولات وارد شده توسط دکتر قشلاق ساخته شده توسط برند های معروف بوده و دارای کیفیت بالا و عمر طولانی می باشند .

گروه صنعتی دکتر قشلاق

تولید و عرضه ابزار و تجهیزات دیجیتالی

کارخانه صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق از تجهیزاتی چون لیزر های مخصوص برش CNC و همچنین ربات های مخصوص تولید قطعات دیجیتالی بهره برداری می کند . شایان ذکر است که ساخت و شکل دهی به PCB توسط دستگاه های CNC به همراه علم و دانش فنی دیزاین قطعه های دیجیتال مختلف در کنار دیگر تجهیزات سخت افزاری به طراحی و تولید تعداد قابل توجهی قطعات الکترونیکی صنعتی در دکتر قشلاق را به ارمغان آورده است . از محصولات برجسته می توان به سنسور دقیق اندازه گیری و کنترل دی اکسید کربن ، اکسیژن ، انواع برد های فوق پیشرفته جوجه کشی ، اتوماسیون های سالن پرورش طیور ، گلخانه و همچنین قطعات و ابزار مخصوص سردخانه و … اشاره کرد .

عرضه انواع ابزار و تجهیزات تهویه به همراه تجهیزات تاسیساتی

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق دستگاه های مخصوص ایرواشر و هواساز برای اماکن تجاری و صنعتی مانند بیمارستان ها و همچنین ویژه سالن های نگهداری قارچ در کنار انواع متنوعی از چیلر ها و دیگ بخار عرضه می نماید . این کمپانی بزرگ تمامی تجهیزات کاربردی برودتی و و حرارتی برای فضا های مختلف را طراحی و تولید می نماید . ارائه انواع فن های ۱۴۰ در ۱۴۰ سانتی متر برای تهویه هوای مرغداری ها و سالن های پرورش طیور و همچنین تولید فن های سیرکوله برای یکسان کردن هوای داخل امکان نگهداری گل و گیاه ، گلخانه ها ، مرغداری ها و مهم تر از همه برای تخلیه و تهویه هوای داخل تونل ها از زمینه های فعالیتی صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق می باشد . در کنار موارد نام برده آبگرمکن برقی ، دیگ های آب گرم در ۳ نوع گازی ، برقی و گازوئیلی و همچنین پکیج های برقی از محصولات متنوع و با کیفیت صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق می باشد .

سردخانه

سردخانه های مختلف در انواع سردخانه های کانکسی طراحی شده برای نگهداری مواد پروتئینی و گوشت ، سردخانه آیس کریم و سردخانه های قدرتمند بالای صفر و پایین صفر دیزان شده برای ذخیره سازی سبزیجات مختلف به صورت تازه از جمله محصولات ارائه شده توسط صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق می باشد .

علاه بر موارد نام برده تونل های RQF طراحی شده برای فریز کردن بسیار سریع محتوی ، سردخانه های جسد برای بیمارستان ها ، سردخانه های نگهداری میت ، از دیگر محصولات سرمایشی دکتر قشلاق می باشد .

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق بیش از ربع قرن است که در شهر ارومیه در زمینه های متنوع تولید ، ارائه و واردات محصولات مختلف فعالیت می کند . باید به این نکته توجه داشت به دلیل خط تولید گسترده تنها مقدار قابل چشم پوشی از محصولات دکتر قشلاق در استان آذربایجان غربی استفاده می شود و این در حالی است که بیش از ۷۵ درصد تولیدات و واردات دکتر قشلاق به شهر ها و مناطق مختلف کشور ارسال می شود . شایان ذکر است که مابقی محصولات یعنی در حدود ۲۲ درصد به کشور های خارجی اطراف و حتی برخی کشور های واقع در اروپا صادر می شوند .

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق

صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق به عنوان طلایه دار در تولید دستگاه جوجه کشی و ده ها محصولات دیگر همچون تجهیزات حرارتی ، سرمایشی ، برودتی و … در ایران و خاورمیانه برای جلب رضایت مشتری و در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر ، عمومیت دستگاه ها را با ۱۲ ماه ضمانت خرید و ۱۰ سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه می کند .